وبیاکو
0
0

استدیوی طراحی سایت وبیاکو در خدمات شماست!

استدیوی تخصصی طراحی سایت اختصاصی با هزینه های کمتر از همه جا!

طراحی سایت اختصاصی

همه نوع طراحی سایت را به تیم ما بسپارید تا یک سایت اختصاصی و بسیار حرفه ای به صورت بهینه سازی شده تحویل بگیرید

سئو وبهینه سازی

یکی از خدمات تخصصی تیم ما سئو و یا همان SEO هست که تیم ما با افراد متخصص در خدمت شما دوستان عزیز است

پشتیبانی سایت

از خدمت دیگر ما پشتیبانی سایت است که این پشتیبانی شامل، حل مشکلات، آپدیت و … محسوب می شود و تیم ما در خدمت شماست

چرا سایت داشته باشیم؟

تا الان به اهمیت یک وب سایت فکر می کردم و این که چه تعداد از کسب و کارها این کار را نمی کنند. باید گزارشی رو پی گیری کنید، از 41٪ تا 51٪ از مشاغل کوچک وب سایت ندارند. وقتی برای اولین بار این آمار را دیدم باورم نمی شد. چون اصلا به فکرم خطور نمی کرد و فکر می کردم که همه اهمیت داشتن وب سایت را می دانند. و وقتی که با چند کسب و کار حرفه ای تماس گرفتم، موجه شدم که هچ کدام سایتی ندارند و اصلا نمیدانند سایت چی هست و به چه دردی میخوره.

تضمین قیمت کمتر

قیمت های ما در مقابل سایت های دیگر به صورت تضمینی پایین هست و خدمات با حداکثر کیفیت در خدمت شماست

پشتیبانی رایگان

همه خدمات ما دارای پشتیبانی رایگان می باشند و میتونید به راحتی از پشتیبانی رایگان م استفاده کنید.

همراه قرارداد

همه خدمات همراه با قرار داد می باشند و همه قرارداد ها با مهر شرکت و امضای مدیرعامل برای شما فارستاده می شود.

تضمین کیفیت

تا طرح و پروژه باب میل شما نباشد هیچ هزینه اضافی ای از شما دریافت نمیشود و حتما باید طرح مورد تایید شما باشد.

با خیال راحت به ما اعتماد کنید!

سایت ما برای کسب اعتماد شما دارای یک تیم و شرکت ثبت شده با تمامی مجوزات لازم هست و می توانید شرکت را با کد ثبت 639 در شرکت های ثبت شده مشاهده کنید و همچنین همه سفارشات دارای قرارداد هست که قبل از شروع پروژه با مهر شرکت و امضای طرفین عقد می شود.

 
 

آیا داشتن سایت برای موفقیت کافیست؟

ایده طراحی سایت خیلی خیلی گام مهمی است که باید حتما در کسب و کار خود بردارید و برای هر کسب و کاری لازم است که برای اینکه وارد دنیای بزرگ اینترنت بشود یک سایت برای معرفی خود به جهان داشته باشد اما آیا فقط داشتن وب سایت می تواند کسب و کار را محبوب کند؟!

گام دوم این است که در موتوهای جستجو محبوب شویم به طوری که وقتی کلمه مورد نظر را کاربر یا مشتری در موتورها همانند گوگل سرچ کرد سایت ما در اول سایت های محبوب در کلمه مورد نظر باشد و این مهم است که حتما باید در صفحه اول باشیم.

اینجاست که سئو وارد عمل می شود و باید حتما سایت و یا کسب و کار ما در موتورهای جستجو محبوب شود و این مهم ترین کار بعد از طراحی سایت محسوب می شود و این مورد را می توانید به تیم متخصص ما بسپارید و پول پارو کنید!

منتظر چی هستید؟ همین حال تماس بگیرید

طراحی سایت شرکتی

هر شرکتی نیاز دارد تا برای رسیدن به هدف های آنلاین، حتما یک وب سایت داشته باشد تا خدمات خود را به سراسر ایران و جهان معرفی کنید و این سایت یک اعتبار اصلی برای شرکت محصول می شود و ما در کنار شما هستیم تا خدمات طراحی سایت شرکتی را برای شما به بهترین نحو ممکن انجام دهیم.

طراحی سایت فروشگاهی

امروزه فروشگاه های اینترنتی درآمد های بسیار زیادی در این حوزه دارند و روز به روز هم به ایت سایت های فروشگاهی در سطح ایران و جهان اضافه می شود و همه دوست دارند تا با کمترین دردسر ممکن یک فروشگاه داشته باشند تا بتوانند محصول خود را به فروش برسانند. پس طراحی سایت فروشگاهی را به ما بسپارید.

طراحی سایت آموزشی

همه آموزشگاه های حضوری باید حتما یک استتراتژی داشته باشند تا آموزشگاه خود را به سمت آنلاین هدایت کنند و در کنار آموزش حضوری به آموزش غیرحضوری و آنلاین هم بپردازند تا بتوانند خدمات خود را به سرتاسر ایران و جهان گسترش دهند و بهترین روش طراحی سایت آموزشی هست که تخصص ماست.

طراحی سایت شخصی

هر شخصی برای حضور در کسب و کار های آنلاین باید یک وب سایت برای معرفی خدمات و یا رزومه خود داشته باشد و در این سایت میتواند هر نوع اطلاعات خود را قرار دهد تا دیرگان بدون هیچ مشکالی فقط با تایپ آدرس سایت بتوانند به رزومه شما دسترسی داشته باشند و همچنین کی از خدمات تخصصی ما طراحی سایت شخصی هست.

طراحی سایت پزشکی

هر پزشک یا مطبی باید حتما امکان رزرو و نوبت اینترنتی را داشته باشد و همچنین رزومه خود را به همگام معرفی کند برای این مورد مردم دوست دارند تا به صورت انلاین رزرو خود را انجام دهند و نیاز به حضور نباشد برای همین مورد حتما یک سایت حرفه ای نیاز هست و در کنار شما هستیم با طراحی سایت پزشکی بسیار حرفه ای و کامل.

طراحی سایت آگهی/دایرکتوری

سایت های آگهی و دایرکتوری هم یکی از زمینه های بسیار پردرامد در کسب و کار آنلاین هستند که باید برای این مورد حتما یک سایت زیبا و حرفه ای طراحی شود تا همه مردم بتوانند بدون هیچ مشکلی آگهی خود را ثبت کنند و یا از آگهی های دیگران استفاده کنند و به هدف نهایی خود برسند. ما این جا هستیم طراحی سایت آگهی/دایرکتوری را به بهترین نحو ممکن برای شما انجام دهیم.

آیا از مزایای طراحی سایت وردپرس اطلاع دارید؟

امروزه 90% کسب و کارها به سمت آنلاین شدن می شوند و برای این مورد حتما یک سایت نیاز هست تا بتوانند پا به این دنیای بگذارند. بهترین روش استفاده از طراحی سایت وردپرس هست که هر کسی می تواند بدون هیچ دانشی یه سایت را مدیریت کند و اصالا نیاز به آموزش های قبلی نیست و خود مشا هم میتوانید این کا را انجام دهید. اما در موارد دیگر نیاز هست تا شما آموزش کافی را بگیرید و یا از دیگران و نیروی کار اضافی برای مدیریت سایت کمک بگیرید.

اما چرا ما را انتخاب کنید؟

در کنار شما هستیم تا اگر در راه اندازی کسب و کار و وب سایت خود دچار تردید هستید، به شما کمک کنیم تا همواره بهترین نتیجه و کار را انجام دهید و کسب و کار آنلاین خود موفق باشید.

فقط کافیست با شماره های 09146056895 تماس بگیرید، و منتظر صدای گرم شما هستیم.

 
 

تیم طراحی ما در کنار شما هست تا به نیاز های شما گوش فرا دهد و یک طراحی حرفه ای مطابق نیاز های شما انجام شود. همه این موارد و نیاز ها مورد بررسی قرار می گیرد و بهترین نتیجه را دریافت خواهید کرد.

 
 

هر پروژه ای که به ما بسپارید، ریز به ریز مستندات و کار های انجام شده را دریافت خواهید کرد و همچنین از درصد پیشرفت پروژه ها با خبر خواهید شد تا همواره پروژه ها به بهترین نحو ممکن اجرا شوند و شما رضایت کامل داشته باشید.

 
 

بعد از اتمام پروژه، آموزش هایی برای شما ارسال خواهد شد و همان آموزش کار هست و می توانید به راحتی ویدئوها را مشاهده کنید و همه مشکلات خود را برطرف کنید.

 
 

همه پروژه ها با قرارداد رسمی اجرا می شوند و این قرارداد ها توسط شرکت و همچنین کارفرما با مهر رسمی شرکت اجرا و عقد می شود.

 
 

بعد از اتمام پروژه ها باز هم در کنار شما هستیم تا پروژه شما را پشتیبانی کنیم و اصلا نگران این نباشید که بعد از اتمام پروژه، مار را از کجا پیدا کنید! چون پشتیبان شما هستیم.

 
 

رعایت نکات مهم در طراحی سایت

سایت شما با نهایت زیبایی طراحی و پیاده سازی می شود و در انتخاب سایتی حرفه ای با نهایت زیبایی و کاربرپسندی را دریافت می کنید.

طراحی سایت با نهایت سرعت و کارایی انجام می شود و یکی از اهداف در طراحی سایت همین سرعت و بهینگی هست و از این بابت خیالیتان راحت باشد.

همه پروژه های طراحی سایت، با نهایت امنیت و کانفیگ اجرا می شود و همه این کانفیگ ها به صورت کامل انجام میشود.

در همه پروژه ها نکات UI/UX رعایت می شود و سایتی با تجربه کاربری عالی و همچنین ظاهر عالی دریافت خواهید کرد.

هر سایتی که طراحی می شود با انواع دستگاه های نمایش همانند موبایل و تبلت، سازگاری کامل دارد و با نهایت واکنش گرایی طراحی می شوند.

در هر طراحی سایت و در هر زمینه ای، همه تصاویر به صورت اختصاصی طراحی و در سایت درج می شوند.

استعلام قیمت

برخی از مشتریان عزیز ما

13
12 1
7
decor
instaseller
19
سایت گلوریافلوور
17
16
11
1
3
14
18
512
10
9 1
6
هایپرمارکت پمپ
2
15

دوره های آموزشی (اختصاصی)

همه دوره های آموزشی وبیاکو

مشاوره تلفنی رایگان

در خدمت شما هستیم!

در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.