وبیاکو
0
0

وبلاگ

چرا میگن قالب Hello Elementor بهترینه؟ (+ دانلود رایگان قالب)

قالب Hello Elementor

در این مقاله کلا می خواهیم قالب Hello Elementor را به صورت کامل بررسی کنیم و همه دانستنی های لازم را درباره این قالب بدانیم و حتی بتوانیم به دانلود رایگان قالب Hello Elementor بپردازیم و از این پوسته بسیار بسیار حرفه ای و پرسرعت در طراحی سایت استفاده کنیم.

قصد استفاده از قالب سلام المنتور را در وب سایت خود را دارید؟ اجازه دهید من به شما کمک کنم تا تصمیم درستی بگیرید که آیا این قالب سازگار با المنتور برای شما مناسب است یا خیر.

Elementor (المنتور) بدون شک محبوب ترین صفحه ساز در جهان برای وردپرس است. که به طور فعال در بیش از 5 میلیون وب سایت در سراسر جهان استفاده می شود ، می تواند تقریباً برای ایجاد هر نوع وب سایتی که تصور می کنید استفاده کنید.

نصب فعال قالب سلام المنتور
نصب فعال قالب سلام المنتور

با المنتور، امکان ساخت تمام قسمت های یک وب سایت وجود دارد. از ابتدا ، می توانید همه چیز را از منوی اصلی سایت، بدنه و تا انتهای صفحه بسازید. با این حال ، قالب های وردپرس نیز تقریباً همان کار را به شیوه ای متفاوت انجام می دهند. المنتور با یک صفحه خالی کار می کند و به طور کامل از استایل پیشفرض قالب ها اجتناب می کند..

[irinfobox]پس کار اصولی این هست که یک قالب خام همانند قالب هلو المنتور را برای وردپرس خود نصب و انتخاب کنیم و همچنین در این مقاله با ویژگی های مهم هم آشنا خواهید شد.[/irinfobox]

با این حال، شرکت المنتور خواستار انتشار قالب Hello Elementor شد ، تم ایده آلی که المنتور می تواند به صورت بهینه روی آن کار کند. امروز ، ما نگاهی خواهیم داشت به اینکه پوسته Hello Elementor دقیقاً درباره چیست و چه موضوعی دارد. ما سرعت آن را در برابر قالب هاب برتر آزمایش می کنیم. علاوه بر این ، به این ایده خواهید رسید که چرا این قالب اینقدر متفاوت از بقیه است.

قالب Hello Elementor موضوعش چیه؟

Hello Elementor قالبی اختصاصی از شرکت معروف Elementor است. همانطور که در بالا در مورد آن صحبت کردیم ، موضوع بر اساس این مطلب است که سازگار با صفحه ساز Elementor باشد.

این یک پوسته بسیار سریع و بهینه است که وظیفه سازگاری با المنتور و تزئین وب سایت شما را بر عهده دارد. می توانید مطمئن باشید که هنگام کار با این قالب و افزونه المنتور هرگز مشکلی در زمینه سازگاری ایجاد نمی کند. چون همه استایل های این پوسته بر اساس افزونه المنتور ایجاد شده است.

بن پینز
مدیر ارشد المنتور

المنتور این قالب را در ماه مه 2019 در وب سایت WordPress.org منتشر کرد و تا سپتامبر 2021 ، بیش از 900،000+ سایت این پوسته را نصب کرده اند.

Ben Pines (بن پینز) مدیر ارشد شرکت المنتور هنگام راه اندازی این پوسته در WordPress.org گفت: “مخزن افزونه های وردپرس نقش مهمی در رشد استثنایی المنتور داشت ، و ما امیدهای زیادی را برای Hello Elementor داریم.”

این قالب در واقع قبل از اینکه در WordPress.org قابل دسترسی باشد به طریقی در وب سایت رسمی در دسترس بود. حتی امکان استفاده از این قالب در سایت های وردپرس از مارس 2018 در Github وجود داشت. با این حال ، آنها بعداً تصمیم به انتشار آن در وردپرس گرفتند ، زیرا به این ترتیب کاربران می توانند به راحتی به روزرسانی ها و رفع مشکلات امنیتی را دریافت کنند.

قالب سلام المنتور برای چه کسانی مفیده؟

Hello Elementor یک قالب منحصر به فرد است. برای همه مناسب نیست. در حقیقت ، اگر از Elementor برای ایجاد سایت وردپرس خود استفاده نمی کنید ، ممکن است این قالب هرگز قالب مورد نظر شما نباشد. چرا؟ زیرا به سادگی ویژگی های خاص زیادی ندارد.

بنابراین اگر از من بپرسید قالب Hello Elementor برای چه کسانی است ، پاسخ روشن است. فقط در صورتی که از افرادی هستید که قصد طراحی سایت وردپرس خود را با استفاده از المنتور دارند ، باید از پوسته Hello Elementor استفاده کنند. در غیر این صورت اگر نصب کنید هیچ ارزشی نخواهد داشت.

آیا قالب فرزند Hello Elementor وجود دارد؟

همانطور که از گفته های بالا درک می کنید ، Hello Elementor دارای ویژگی های زیادی نیست. این فقط یک فایل functions.php و فایل style.css دارد. بنابراین به طور کلی ممکن است نیاز به اصلاح این موارد داشته باشید. اما به عنوان به روز رسانی های جدید می تواند کدهایی را که اضافه یا اصلاح می کنید بازنویسی کند.

[irinfobox]بنابراین ، پیشنهاد می شود از قالب چایلد یا فرزند Hello Elementor استفاده کنید که حتما در ادامه مقالات آموزش استفاده از چایلدتم رو هم براتون منتشر می کنم.[/irinfobox]

کجا می توان قالب فرزند Hello Elementor را پیدا کرد؟

اکثر مردم فکر می کنند چایلدتم Hello Elementor ممکن است مجهز به قالب مادر باشد. به هرحال آن مورد مد نظر نیست. قالب فرزند Hello Elementor در واقع به طور انحصاری در Github موجود است. در اینجا پوسته فرزند Hello Elementor برای دانلود رایگان وجود دارد (دانلود رایگان پوسته فرزند سلام المنتور). برای دانلود فایل به پیوند مراجعه کرده و روی Code> Download Zip کلیک کنید.

بنر قالب hello elementor
بنر قالب hello elementor

به خاطر داشته باشید که تنها پس از اتمام نصب قالب Hello Elementor ، باید قالب فرزند را نصب کنید.

قالب سلام المنتور (مزایا و معایب)

اکنون اجازه دهید نکات خوب و نامطلوب Hello Elementor را که قبل از استفاده از این قالب در وب سایت خود باید بدانید ، بررسی کنیم.

مزایای قالب سلام المنتور

 • در مقایسه با اکثر قالب های وردپرس ، سریع است.
 • بسیار سبک ، فقط 6 کیلوبایت از منابع حافظه را اشغال می کند.
 • با افزونه المنتور عالی کار می کند و دارای ویژهای زیادی برای المنتور هست.
 • نسبت به بیشتر قالب ها به درخواست سرور کمتر نیاز دارد.
 • جامعه بزرگی از المنتور در صورت مواجه شدن با هرگونه مشکل به شما کمک می کند.
 • دانلود و استفاده رایگان.

معایل قالب سلام المنتور

 • لیست ویژگی ها تقریباً وجود ندارد.
 • بدون نسخه نمایشی در مخزن وردپرس.
 • تقریباً بدون افزونه المنتور غیرقابل اجرا است ، و این باعث کندتر شدن از قالب های برتر وردپرس می شود.

تست سرعت قالب Hello Elementor – آیا واقعا سریعترین قالب وردپرس است؟

ما سرعت یکی از سایت های خود را با دو قالب فوق سریع به همراه Hello Elementor آزمایش کرده ایم. و صادقانه بگویم ، ما به نتیجه ای رسیدیم که کاملاً قابل انتظار بود. در اینجا جزئیات سایت ما است که ما برای آزمایش قالب های متنوع استفاده می کنیم –

 • وردپرس 5.8.1 بر روی هاست SSD نصب شده است
 • جدیدترین سرور PHP
 • هیچ افزونه دیگری نصب نشده است

(لطفاً توجه داشته باشید که ممکن است گزارش های آزمایشی بر اساس قابلیت سرور میزبانی متفاوت باشد. هیچ قالب دیگری همراه با قالب که هنگام آزمایش سایت استفاده کردیم نصب نشده است.)

در اینجا نحوه تنظیم سرعت صفحه برای Hello Elementor است. همانطور که مشاهده می کنید ، سرعت تقریباً در همه زمینه ها عالی است. این تا حدی به این دلیل است که قالب تقریباً هیچ ویژگی ای ندارد که سایت را تحت فشار قرار دهد.

تست سرعت قالب المنتور 1
تست سرعت قالب المنتور 1

ما سایت را با نصب نصب نسخه جدید قالب Astra نیز بررسی کردیم. و در زیر نتیجه آن است.

تیت سرعت قالب آسترا
تیت سرعت قالب آسترا

همانطور که مشاهده می کنید Astra نسبت به Hello Elementor در طول آزمایش ما نسبتاً کند بود (در حالی که هنوز جزء قالب های سریع بود). پس از آن ، ما سایت را هنگام استفاده از قالب Generatepress آزمایش کردیم. Generatepress نزدیکتر شد ، با این حال ، کمی کندتر از Hello Elementor بود.

تست سرعت قالب جنریت پرس
تست سرعت قالب جنریت پرس

در حال حاضر بدون نصب المنتور، سلام المنتور ممکن است یک قالب سریع به نظر برسد. اما ماهیت این موضوع این است که شما باید همراه با آن از افزونه صفحه ساز (ترجیحاً المنتور) استفاده کنید زیرا در غیر این صورت ، ایجاد یک وب سایت حرفه ای با استفاده از این قالب آسان نیست مگر اینکه کدنویسی را بدانید. بنابراین ، ما سایت خود را با المنتور و پوسته Hello Elementor آزمایش کردیم. و در اینجا نحوه نمایش PageSpeed ​​نشان داده شده است.

تست سرعت با نصب افزونه المنتور
تست سرعت با نصب افزونه المنتور

همانطور که می بینید ، به محض نصب افزونه صفحه ساز المنتور ، سرعت به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. و از آنجا که ما نمی توانیم از این قالب بدون صفحه ساز استفاده کنیم ، نمی توانیم قالب را با سایر قالب ها مقایسه کنیم.

یافته های تست سرعت: از دیدگاه ما ، اگر بخواهید صفحه ساز Elementor را در کنار آن نصب کنید ، یکی از کندترین قالب های مورد استفاده در وب سایت شما است. این به این دلیل است که سایر قالب ها به صفحه ساز متکی نیستند. با این حال ، اگر قصد داشتید به هر روشی از یک صفحه ساز استفاده کنید ، Hello Elementor می تواند یک انتخاب عالی برای شما باشد.

نصب قالب Hello Elementor

نصب قالب Hello Elementor نسبتاً آسان است. از آنجا که هیچ نسخه ممتازی از این پوسته وجود ندارد ، تنها یک راه برای نصب قالب رایگان وجود دارد که آن را از مخزن وردپرس نصب کنید.

اگر تازه کار در ساخت سایت وردپرس هستید ، نحوه نصب قالب در اینجا شرح داده شده است. ابتدا مطمئن شوید که وردپرس را بر روی هاست وب سایت خود نصب کرده اید.

پس از آن روش زیر را دنبال کنید :

 1. وارد پیشخوان مدیریت وردپرس خود شوید
 2. روی منوی نمایش > پوسته کلیک کنید.
پوسته های وردپرس
پوسته های وردپرس

روی دکمه افزودن کلیک کنید.

افزودن قالب جدید به وردپرس
افزودن قالب جدید به وردپرس

عبارت “Hello Elementor” را در کادر جستجو وارد کنید و پس از پیدا کردن قالب، بر روی دکمه نصب کلیک کنید.

نصب قالب hello elementor
نصب قالب hello elementor

اکنون قالب را فعال کنید و آماده باشید.

فعال سازی قالب سلام المنتور
فعال سازی قالب سلام المنتور

پس از نصب قالب، مطمئن شوید که صفحه ساز المنتور را برای طراحی صفحه بر روی سایت خود نصب کرده اید. پیامی برای نصب صفحه ساز المنتور بلافاصله پس از اتمام نصب قالب در هدر پیشخوان وردپرس نمایان خواهد شد. ما به شما توصیه می کنیم از صفحه ساز استفاده کنید زیرا این روش ترجیحی برای استفاده از این قالب است.

پوسته Hello Elementor را با استفاده از المنتور سفارشی کنید

حالا بیایید نگاهی بیندازیم که چگونه می توانیم صفحه ای را با قالب Hello Elementor با استفاده از سازنده المنتور سفارشی کنیم.

ابتدا یک صفحه جدید از پیشخوان وردپرس> برگه ها > افزودن جدید اضافه کنید.

add page
افزودن صفحه جدید

نامی برای صفحه انتخاب کنید و الگوی صفحه را روی تمام عرض المنتور تنظیم کنید.

افزودن صفحه به قالب المنتور
افزودن صفحه به قالب المنتور

پس از آن ، روی دکمه ویرایش با المنتور کلیک کنید.

اکنون ، شما به صفحه ویرایشگر بسیار محبوب المنتور هدایت می شوید. از سمت راست، ابزارک های زیادی پیدا خواهید کرد که با استفاده از آنها می توانید یک وب سایت را از ابتدا ایجاد کنید. همچنین می توانید از افزودنی های جانبی المنتور استفاده کنید ، که مجموعه ویژگی ها و ویجت های المنتور را بیشتر گسترش می دهد.

[irirelated]آموزش کامل المنتور[/irirelated]

اگر فقط می خواهید یک صفحه شروع از کتابخانه ایمپورت کنید ، تعداد بیشماری قالب صفحه آماده توسط المنتور ارائه شده است. می توانید الگوی صفحه را از کتابخانه وارد کنید. برای انجام این کار ، بر روی آیکون کتابخانه از صفحه ویرایشگر المنتور مانند تصویر زیر کلیک کنید.

افزودن از کتابخانه المنتور
افزودن از کتابخانه المنتور
تمپلیت های آماده المنتور

در صفحه بعدی ، الگوی صفحه را انتخاب کرده و بر روی درج کلیک کنید. (ممکن است از شما خواسته شود که سایت خود را به سایت رسمی المنتور وصل کنید. کافی است با استفاده از ایمیل و گذرواژه دلخواه خود یک حساب کاربری ایجاد کنید تا سایت شما به المنتور متصل شود).

کتابخانه فوترهای آماده المنتور
کتابخانه فوترهای آماده المنتور

چند ثانیه صبر کنید تا قالب صفحه آماده در صفحه شما کپی شود. پس از اتمام وارد کردن ، صفحه ای با ظاهر زیبا مشاهده خواهید کرد که می توانید بر روی آن سفارشی سازی انجام دهید.

شما می توانید همه جنبه های صفحه را از هدر، فوتر و البته ناحیه بدنه سایت را ویرایش کنید.

باز هم می توانید برای حرفه ای شدن در المنتور از مقالات و آموزش های زیر استفاده کنید :

تا الان می دانیم که چگونه می توان یک صفحه (و یک وب سایت کامل) را با استفاده از صفحه ساز Elementor هنگام استفاده از قالب Hello Elementor طراحی کرد. آیا می خواهید بدانید Hello Elementor در عملکرد وب سایت در برابر رقبا چگونه عمل می کند؟ بیایید آزمایش سرعت موضوع Hello Elementor را در برابر برخی از قالب های برتر وردپرس در حال حاضر انجام دهیم.

سوالات متداول در مورد قالب سلام المنتور

سوالات زیادی در مورد پوسته Hello Elementor وجود دارد. همه سوالاتی که در مغز بیشتر المنتور کاران هست را در این آموزش و در زیر برای شما آماده کردیم تا برخی از سولاتتان را پاسخ داده باشیم.

قالب Hello Elementor چیه؟

Hello Elementor یک قالب رایگان وردپرس است. پیشنهاد می شود همراه با صفحه ساز Elementor استفاده شود.

آیا سلام المنتور بهترین قالب برای المنتور است؟

مطمئناً می توانید Hello Elementor را به عنوان یک پوسته مناسب برای وب سایت المنتوری در نظر بگیرید. این قالبی است که توسط توسعه دهنده Elementor توسعه و پیشنهاد شده است.

چگونه می توانم قالب Hello Elementor را دریافت کنم؟

Hello Elementor یک قالب رایگان و منبع باز است. می توانید آن را از مخزن رسمی وردپرس دریافت کنید. از پیشخوان مدیریت وردپرس خود به نمایش > پوسته ها > افزودن جدید بروید. پس از آن ، برای یافتن و سپس نصب قالب، عبارت “Hello Elementor” را جستجو کنید.

آیا قالب Elementor Hello رایگان است؟

بله ، قالب Elementor Hello رایگان است. این به معنای استفاده در کنار افزونه صفحه ساز المنتور است.

آیا این قالب سریع است؟

Hello Elementor یک قالب فوق سریع است. با این حال ، این تا حدی به این دلیل است که Hello Elementor تقریباً هیچ استایل یا ویژگی داخلی ندارد.

قالب فرزند Hello Elementor را از کجا دانلود کنیم؟

قالب فرزند سلام المنتور را می توانید از Github بارگیری کنید. در اینجا لینک دانلود قالب فرزند Elementor Hello وجود دارد. پس از بازدید از صفحه ، با رفتن به مسیر Code> Download Zip فایل را دانلود کنید.

آیا Hello Elementor ریسپانسیو است؟

بله، این قالب به صورت کامل ریسپانسیو هست و برای همه دستگاه های نمکایش بهینه شده است.

آیا Hello Elementor یا ووکامرس سازگار است؟

بله ، این قالب با ووکامرس به صورت کامل سازگار است. حداقل طراحی و حداکثر سرعت این پوسته به این معنی است که یکی از مناسب ترین قالب ها برای فروشگاه های ووکامرسی است.

آیا از زبان فارسی و راستچین پشتیبانی می کند؟

بله ، به صورت کامل از زبان فارسی و همچنین راستچین پشتیبانی می کند.

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

مشاوره تلفنی رایگان

در خدمت شما هستیم!

در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در ارتباط باشید.