لوگوی فلت سام
قالب فلت سام برای وردپرس

قالب Flatsome

قالب ووکامرس چند منظوره با عملکرد بالا و مناسب برای هر نوع سایت وردپرس.

قالب شگفت انگیز با تجربه کاربری عالی

Flatsome یک قالب مناسب برای وب سایت فروشگاه یا شرکت شما است ، یا اگر یک آژانس یا فریلنسر هستید ، برای همه وب سایت های مشتری شما است. همه ابزارهای مورد نیاز برای ایجاد وب سایت های بسیار سریع واکنشگرا با تجربه کاربری شگفت انگیز فراهم شده است. این گزینه های نامحدود و یک صفحه ساز اختصاصی دارد ، بنابراین می توانید بدون برنامه نویسی هر چیزی را ایجاد کنید.

پیشنمایش فلت سام

دلایل برتری پوسته فلت سام

صفحه ساز اختصاصی

صفحه ساز اختصاصی و بسیار پیشرفته

ما صفحه ساز اختصاصی را برای Flatsome ایجاد کرده ایم. اسلایدرها ، شبکه ها و محتوای شگفت انگیز را همه در همان صفحه ساز ایجاد کنید. بدون نیاز به افزودنی اضافی!

سفارشی سازی آسان

با تنظیمات زنده قالب هر چیزی را سفارشی کنید.

قلت سام به شما امکان می دهد سایت خود را در یک تنظیم کننده زنده شخصی سازی کنید. ما گزینه های نامحدودی داریم که می توانید انتخاب کنید تا سایت شما بی نظیر و زیبا شود.

ویژگی های جدید

ویژگی های جدید به طور منظم و همیشه به روز است.

Flatsome به مدت 3 سال فعال بوده و مدتها ادامه خواهد داشت. این قالب تنها تمرکز ماست و می خواهیم به هر روشی کامل باشد.

ویژگی های منحصر به فرد Flatsome

هدر ساز

طراحی هدر با کشید و رها کردن

هدر ساز مجموعه گسترده ای از عناصر را به منظور ایجاد هدرهای زیبا فراهم می کند. برای افزودن حتی بیشتر انواع محتوا ، از کد کوتاه استفاده کنید.

صفحه ساز فلت سام

صفحه ساز اختصاصی

برای ساخت وب سایت هایی با طراحی عالی ، هیچ کدنویسی لازم نیست. Flatsome UX Builder ابزاری در ابعاد بزرگ برای ایجاد سایت های ریپسانسیو و عالی است.

پنل تنظیمات حرفه ای

پنل تنظیمات حرفه ای و فارسی

پنل تنظیمات حرفه ای و فارسی توانایی پیش نمایش تغییرات را به محض ایجاد بدون ذخیره اجباری فراهم می کند.

طراحی فروشگاه پیشرفته

طراحی فروشگاه پیشرفته

Flatsome با در نظر گرفتن ووکامرس ساخته شده است. با توجه به سازگاری با ووکامرس ، تمام توسعه و به روزرسانی ها ارائه می شود.

استدیوی فلت سام

استدیوی فلت سام

مجموعه بزرگی از الگوهای پیش ساخته کاملاً قابل واردات را که به همراه همه به روزرسانی های بعدی به صورت رایگان ارائه می شوند. برای سرعت بخشیدن به طراحی وب سایت خود از آنها استفاده کنید.

کارکرد بهینه و بالا

کارکرد بهینه و بالا

ما می دانیم که سرعت برای تجربه کاربر و رتبه بندی در Google چقدر مهم است. کد Flatsome برای سرعت بخشیدن به سیستم ، تمام عناصر کد را با بالاترین بازده در صفحه نمایش می دهد.

پیشنمایش های پوسته فلت سام

Flatsome شامل بسیاری از صفحات اصلی و تنظیمات از پیش ساخته شده است که می توانید با یک کلیک اضافه کنید. اینها فقط نمونه هایی است. با استفاده از پنل تنظیمات می توانید سرصفحه ها ، صفحات ، رنگ ها و فونت ها را با یکدیگر ترکیب کنید.

دموهای اختصاصی

دموهای فروشگاهی

دموهای فلت سام به زودی

سایت رزرو

دموهای فلت سام به زودی

استایل خلاقانه

لوگوی آبی flatsome

استدیوی فلت سام

کتابخانه آنلاین بزرگ از طرح ها و بخشهای از پیش تعریف شده آماده برای قرار دادن در سایت Flatsome شما!

نمونه سایت های ایرانی با قالب فلت سام

صفحه ساز فارسی و شگفت انگیز

UX Builder جدیدترین ابزار برای ایجاد وب سایت های عالی پاسخگو بدون داشتن هیچ تجربه ای در زمینه کدگذاری است. با صفحه ساز کاملاً جدید ما برای وردپرس ، اسلایدرها ، بنرها و صفحات .اکنشگرا را خیلی سریع بسازید.

سریع مثل رعد و برق

سریع مثل رعد و برق

سازنده UX بر پایه Angular ساخته شده و بسیار سریع و روان است. هدف نهایی این است که با امکانات و گزینه های پیشگامانه ، سریعترین و بهترین صفحه ساز در بازار را به مشتریان خود ارائه دهیم.

تنظیمات واکنشگرا

تنظیمات واکنشگرا

وب سایت های پاسخگو درست کنید بدون اینکه زیاد به آن فکر کنید. سازنده UX در حال اتصال عناصر چیدمان است تا طراحی شما در هر صفحه ای خوب به نظر برسد

سریع مثل رعد و برق

صفحه ساز زنده

قابلیت کشیدن و رها کردن یک رویکرد اصلی برای ایجاد تغییرات در Flatsome است. کل طرح با عناصر مستقل ساخته شده است که به زیبایی با یکدیگر تلاقی می کنند.

با عضویت ویژه به همه محصولات دسترسی داشته باشید

همه حقوق محصولات برای آی آر المنتور محفوظ است​.

طراحی شده با ❤ کمی هم چاشنی المنتور!